Üyelik Sözleşmesi ve Genel Kurallar
 
1 - Kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da Banka-PTT Havalesi ve EFT ile alışveriş yapılabilir. 3 Gün içerisinde ödemesi yapılmayan Siparişler iptal edilir. Siparişlerin İşleme konma aşaması, siparişin verildiği an değil, ödemenin yapıldığı andan itibaren belirlenir. Herhangi bir açıklama yapılmadığı sürece, Başka bir ödeme seçeneği kabul edilmez.
 
2 - Siparişlerinizi, yasaların öngördüğü şekilde, irsaliye ile dağıtma edecektir. Faturanız 1 hafta içerisinde posta ile gönderilecektir adresinize. Posta'dan kaynaklanacak gecikmeler ve sıkıntılardan Firmamız sorumlu tutulamaz.
 
3 - Havale ve EFT ile ödemelerinizde, ürünün sepetteki Türk Lirası değerini baz alarak toplam Ödeme yapmalısınız.
 
4 - Tüm ürünlerimizin fiyatlarına KDV dahildir. Nakliye bedelleri ise dahil değildir.
 
5 - Dizgi hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından firmamız sorumlu tutulamaz.
 
6 - Sattığımız Ürünler için stok tutmamaktadır. Müşterilerinin siparişlerini tedarik edebilmektedir. Listeler güncellense de sipariş verilen bazı Ürünler Tedarikçi kuruluşların stoklarında kalmamış olabilir. Böyle durumlarda, müşteri temsilcilerimiz tarafından hakkında bilgi verilir, Müşteri, başka bir ürün talep etmediğinde ürününün bedeli, Kredi kartına iade edilir.
 
7 - Satın alınan ürünlerin teslimatı Özel anlaşmalı olduğumuz Kargo Firması tarafından sigortalı olarak gönderilir.
 
8 - Sipariş ettiğiniz Ürünler, belirtilen süre içinde teslim edilmemesi durumunda, bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir . Lojistik firması, tarafımızdan ya da Müşteri tarafından aranarak Paket takibi yapılabilir. 
 
9 - Teslimat sırasında hasarlı olduğu tespit edilen Ürünler için Kargo firması Sorumlusu ile Birlikte tutanak tutturulmalıdır. Kargo firmasından zararınızı Talep etmemiz için bu tutanak gerekmektedir. Ürünü teslim alındıktan sonra ALICI, Kargo (nakliye) firmasının görevini layıkıyla yaptığı Kabul edilmiş sayılır. 
 
10 - Kredi Kartı ödemelerinde, 3. şahısların zarar görmemesi için, alıcıdan Kredi kartı ekstresi yada bazı ayrıntılı bilgiler ihtiyaç duyulduğunda istenebilir.
 
11 - Sitemizdeki kayıtlı üyelik bilgileri ve adres bilgilerini, alışveriş esnasında güvenliğin sağlanması açısından 3. şahıslarla paylaşmamayı taahhüt eder.
 
12 - İade edilen Ürünler, tarafımıza belirttiğimiz Kargo firması ile gönderilmelidir, İadelerde Firmamız Ürünleri adresten Almak zorunda değildir
 
13 - Üye olduğunuzda, bu firmanın sahibi yada ortağı olduğu diğer internet sitelerinden de, reklam, kampanya ve duyurularla ilgili; sizin tarafınıza mailing yada SMS gönderilmesini onayladığınızı kabul etmiş olursunuz.
  
14 - Alışveriş Yapan ALICI, yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılır.